מוודאים שתישארו מחוברים!

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ, נוסדה בשנת 1997 ומתמחה בפתרונות תקשורת סלולרית לשוהים בחו"ל. סים לארה"ב, סים לאירופה, נתב גלובלי, מודם סלולרי לגלישה מהירה בחו"ל בכ-140 יעדים בעולם, סימים לדרום אמריקה, גלישה ושיחות מכל מקום ולכל מקום

מהו כרטיס ״סים״?

סים, או בלעז: SIM, הם ראשי תיבות של Subscriber Identity Module  ובעברית: ״מודול זיהוי המנוי״. זהו כרטיס קטן עשוי פלסטיק, המכיל מעגל חשמלי שנועד לייצר זיהוי בינו ובין ספק מסויים של שירותי תקשורת סלולריים.

כאשר כרטיס הסים הוא מקומי, המנוי יקבל שירותי סלולר רק במקום שבו יש קליטה של אותה רשת ספציפית. כרטיססים יכול להיות גם בינלאומי, ואז יזוהה ע״י כל החברות הקשורות בהסכמים עם ספק הכרטיס, בכל רחבי העולם.

לא טסים בלי סים

בפרוץ עידן התקשורת הסלולרית לפני כ-30 שנה, נטילת מכשיר סלולרי לחו״ל הייתה בגדר מותרות לעשירים בלבד. כיום, קשה לדמיין נסיעה לחו״ל ללא המכשיר הנייד, המשמש כמובן לא רק לביצוע שיחות אלא בעיקר לניווט, שיתוף תמונות וסרטונים, שמירה על קשר עם המשרד/ משפחה באמצעות האינטרנט והרשתות החברתיות, בירור מידע חיוני בזמן אמת על אתרים, טיסות, בתי מלון וכו׳. טלפון חכם בחו״ל הפך לחובה על מנת ליהנות מנסיעת עבודה או חופשה ללא דאגות.

כמה זה עולה?

שאלת המחיר תלויה בספק השירות שתבחרו: אם תבחרו ב״חבילת חו״ל״ מהחברה המקומית שאליה הנכם משתייכים, קרוב לוודאי שתשלמו מחיר יקר עבור החבילה עצמה, וגם תהיו חשופים לכל מיני ״הפתעות״ שעליהן תחויבו בנפרד משום שאינן כלולות בחבילה.

 חברת רנט-א-פון הינה מהמובילות והוותיקות בארץ בתחום התקשורת הסלולרית בחו״ל. הודות לפריסה בינלאומית רחבה, הנתמכת בהסכמים עם חברות סלולר מהגדולות בעולם, תוכלו ליהנות מחבילות גלישה ושיחות איכותיים, בכל מקום בעולם, ובמחיר משתלם במיוחד!

ועכשיו במבצע!

לרגל חגיגות ה-21  רנט-א-פון במבצעים מיוחדים!!!

לקראת נסיעתכם הקרובה לחו״ל – פנו לנציגי החברה וקבלו הצעה משתלמת לסים חו"ל עם חבילת גלישה לחו"ל שבאמצעותו תוכלו לגלוש ולדבר בנייד כמעט בכל מקום בעולם.

טיסה נעימה !!