מוודאים שתישארו מחוברים!

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ, נוסדה בשנת 1997 ומתמחה בפתרונות תקשורת סלולרית לשוהים בחו"ל. סים לארה"ב, סים לאירופה, נתב גלובלי, מודם סלולרי לגלישה מהירה בחו"ל בכ-140 יעדים בעולם, סימים לדרום אמריקה, גלישה ושיחות מכל מקום ולכל מקום

הופה הופה – לאירופה!

אירופה היא ללא ספק יעד התיירות הפופולרי ביותר בישראל. כ- 30 מדינות מרכיבות את האיחוד האירופאי, בגלל קירבתה הישראלים מרבים לטייל בה.

טסים לאירופה עם ״סים לאירופה״

ישראלים רבים נותרים נאמנים לחברות הסלולר בהן הם מנויים, וממנה הם רוכשים מה שמכונה ״חבילת חו״ל״, בלי לבדוק אפשרויות נוספות.

חברת רנט-א-פון הינה החברה הותיקה והמובילה בארץ בתחום התקשורת הסלולרית בחו״ל ואם היעד שלכם הוא אירופה – אז  אתם חייבים סים לאירופה מבית רנט-א-פון

למה?

קודם כל בגלל המחיר: כרטיס סים לאירופה של רנט-א-פון , שאמצעותו תבטיחו לעצמכם תקשורת סלולרית ושירותי רשת בכל רחבי אירופה, יעלה לכם פחות מאשר חבילת חו״ל לאירופה של חברות הסלולר.

שנית – בגלל השירות: רנט-א-פון קשורה בהסכמים עם חברות הסלולר מהגדולות באירופה, מה שיבטיח לכם קליטה מצויינת ותקשורת לאורכה ולרוחבה של היבשת. אם במהלך הטיול תזדקקו לשירות לקוחות – הצוות המקצועי של רנט-א-פון יסייע לכם בכל שאלה או בעיה, בכל מקום בו תהיו.

מבצעים והנחות

לרגל חגיגות ה-21,  החברה, יוצאת במבצעים והנחות נוספות, מעבר למחיר הנמוך ממילא!

לכן, לקראת נסיעתכם הבאה לאירופה, פנו לחברת רנט-א-פון והזמינו את כרטיס הסים המשתלם ביותר לאירופה, והרווח כולו שלכם