מוודאים שתישארו מחוברים!

רנט-א-פון שרותי תקשורת בע"מ, נוסדה בשנת 1997 ומתמחה בפתרונות תקשורת סלולרית לשוהים בחו"ל. סים לארה"ב, סים לאירופה, נתב גלובלי, מודם סלולרי לגלישה מהירה בחו"ל בכ-140 יעדים בעולם, סימים לדרום אמריקה, גלישה ושיחות מכל מקום ולכל מקום

לא טסים לחו״ל בלי הסלולרי

רובנו אוהבים לטייל בחו״ל, והרבה מאיתנו נוסעים לחו"ל במסגרת נסיעות עבודה.שהייה בחו״ל לא תהיה מושלמת ללא הטלפון הנייד ובמסגרת נסיעת עבודה היא ממש בלתי אפשרית. היום יש מגוון פתרונות אפשריים הן בצורת חבילות גלישה בחו"ל המותאמות ללקוח. והן פתרונות של כרטיס סים חו"ל לשיחות בלבד. חבילות הגלישה בחו"ל מאפשרות שימוש באפלקציות הפופלריות כגון וויז, וואטסאפ,פייסבוק ואחרות וכן חיבור למייל האישי והארגוני שלכם.

מה, למעשה, צריך לעניין את הנוסע?

כל חברות הסלולר נותנות שירותי סלולרי לחו״ל. כך גם רנט-א-פון.

בבחירת חבילת הגלישה לחו"ל, המשתלמת ביותר, יש להביא בחשבון שני פרמטרים עיקריים: מחיר ושירות ובעיקר, איכות השירות. כשמדובר בשירותי רשת סלולרית, הספקים, ובתוכם גם רנט-א-פון, תלויים ברמת ההתקשרות עם ספקי הסלולר ביעדים השונים בעולם, והמחיר הוא פונקציה של משתנים רבים.

לנוסע אין אפשרות לדעת מה רמת השירות של הספקים בחו"ל אולם הדרישה הבסיסית צריכה להיות כיסוי ורצף חיבור מקסימלים.

המחיר משתנה גם בהתאם ליעדים המבוקשים וליכולת הפריסה והכיסוי של הספק בחו"ל. ככל שמספר היעדים גדול יותר, וככל שהאזורים מרוחקים או מבודדים יותר, כך ייתכן שמחיר חבילת הגלישה יהיה יקר יותר.

השרות הניתן ע"י הספקים בארץ (חברות הסלולר או רנט-א-פון) הינו פרמטר קריטי לנוסע. מדובר ביכולת לתת מענה מיידי ופתרון מיידי לתקלות או תמיכה בכל מקום בעולם.

אז מה נכון לבחור?

לכל אחד מאיתנו הרגלי צריכה שונים. חלקנו יסתפקו בדקות שיחה מועטות לעומת גלישה ממושכת באתרים  ״שתייני״ נפח כגון יוטיוב ופייסבוק וכן תוכנות ניווט למיניהן. חלקנו יעדיף שיחות ממושכות יותר לעומת גלישה מצומצמת או מוגבלת לאזורי WiFi. יש לקחת בחשבון גם את משך השהייה בחו"ל ע"מ להתאים את גודל חבילת הגלישה לצרכי הנוסע.

טיסה נעימה!