You are currently viewing רכישת סים – 5 יתרונות לשימוש בחו”ל סים מרנט-א-פון
רכישת סים

רכישת סים – 5 יתרונות לשימוש בחו”ל סים מרנט-א-פון

רכישת סים… נסיעת עסקים לחו”ל היא בהחלט שבירת שגרה מרעננת, עם פוטנציאל עצום ליצירת הזדמנויות, שת”פים עסקיים ותרומה חשובה לעסק! אם הנסיעה שלכם מתקרבת, לצד המצגות, המסמכים, הלבוש ההולם, הארגונים והסידורים- לא נשכח כמובן גם לדאוג לכל הקשור בתקשורת- לעבודה מחו”ל וההתנהלות היומיומית כאחת.

אז, איך תעשו את זה נכון? לפניכם 5 הטיפים המובילים וכל מה שחשוב לדעת על רכישת סים מקומי לנסיעת עסקים לחו”ל, נסיעה טובה!

1. הגדירו מטרות. כיצד ישמש אתכם סים מקומי?
בדיוק כפי שבארץ לא תצאו מהבית ללא הטלפון הנייד, כך גם במהלך הנסיעה אתם זקוקים לסים לחו”ל לנסיעות עסקים. אבל, חשוב להבין שבחירת הסים הנכון מושפעת מהצרכים השונים והייחודיים לכם. האם אתם זקוקים לשיחות לישראל? שיחות מקומיות? האם יספיק אינטרנט בסיסי או שתעבדו על המחשב שעות ארוכות? ברגע שתוכלו להעריך את אופן השימוש והכמות שלו, כך תדעו במה להתמקד במהלך החיפוש אחר חבילת השיחות או כרטיס הסים המבוקש.

2. ערכו השוואה. חבילת סלולר, כרטיסי סים ומה שביניהן
חברות התקשורת בישראל מציעות חבילות מגוונות ליעדים השונים. חלק גדול מאותן החבילות, יתאימו לתייר הממוצע, אך אינן בהכרח יתאימו לנסיעת עסקים – אשר באופן טבעי מצריכה להישאר “מחוברים” לאורך כל התקופה. אם בחרתם בסים מקומי, גם כאן קיימים הבדלים בין השירותים שתוכלו לקבל בהתאם ליעד- ויתרונות בולטים שחשוב להכיר כמו: האפשרות לשמירה על המספר הישראלי, או קבלת מספר מקומי לנוכחות “מקצועית” בחו”ל ועוד! להשוואת האפשרויות השונות העומדות בפניכם, פוטנציאל עצום לכל הקשור בעלויות ונוחות כאחד.

3. זכרו, כל יעד הוא שונה! סים בברזיל או סים בדרום אפריקה?
סים מקומי הוא אמנם פשוט לתפעול, אך לפעמים הרכישה שלו ביעד יכולה להיות אתגר, במיוחד במדינות כמו ברזיל, מדינות אפריקה וגם במזרח הרחוק. כשמדובר בנסיעת עסקים קצרה, בהחלט מומלץ לדאוג לכרטיס סים מקומי מראש- ולחסוך זמן יקר בחיפוש אחריו במקום לא מוכר. כמו כן, סים לחו”ל לנסיעות עסקים פועל עם הנחיתה ביעד ומבטיח ראש שקט למקרים של שינויים לא צפויים, הצורך לעדכן על הגעתכם מיד עם הנחיתה, תיאום האיסוף משדה התעופה וכו’.


4. בחרו בכרטיס סים אשר ישרת את המשרד כולו
לסים המקומי תרומה חשובה לנוחות, תקשורת, כמו גם תחושת הבטחון שלכם או של העובד ביעד לא מוכר. אך חשוב להדגיש, שכרטיס סים יכול לשרת יותר מעובד אחד בלבד, הוא יכול לשרת את כל המשרד:

אם לדוגמא, צפויות מספר נסיעות עבודה לדרום אפריקה בהן ישתתפו עובדים שונים: במקום לרכוש חבילה חד פעמית שוב ושוב, או לרכוש סים בדרום אפריקה מוגבל בזמן השימוש- בחרו בכרטיס סים שישמש את כל המשרד, הניתן לשימוש עתידי- לצמצום הוצאות עתידיות. העובדים יוכלו בקלות להשאיל את כרטיס הסים לנסיעה ולהחזיר אותו למשרד בסיומה.

דוגמא נוספת, במידה וצפויות מספר נסיעות עבודה לברזיל בהן על העובד והמשרד לשמור על קשר רציף- המזכירות והצוות הניהולי ידעו מראש את מספר הטלפון של העובד. כך אין צורך לעובד לרכוש סים בברזיל ולעדכן על המספר החדש ממדינת היעד, ואין צורך להתמודד עם הפרשי השעות המאתגרים…

5. לסיום, תמיד מומלץ להערך מראש!
כמו כל הסידורים הכרוכים בנסיעת עבודה, בחירה ורכישת סים הוא אמנם תהליך פשוט אך אין לזזל בו- ומומלץ לעשות זאת ביחד עם הסידורים לנסיעת העבודה וטרם ההגעה אל היעד.
הפתרון שלנו ב- RENT A PHONE לדוגמא, הוא פשוט ונוח: כרטיס סים מקומי אותו נשלח עד אליכם, עם חבילה מותאמת אישית לכם ולעסק- אשר תופעל מיד עם הנחיתה בחו”ל.

בונוס לסיום: סים לחו”ל לנסיעות עסקים- לא רק לטלפון הנייד
לנסיעות של שלושה עובדים ומעלה, או לנסיעות בהן צפויה עבודה רבה על המחשב, פתרון מתקדם נוסף: ראוטר נייד לנסיעות עסקים! ראוטר סלולרי, נתב סלולרי, או נתב אלחוטי אשר בתוכו סים לחו”ל המפעיל Hotspot אליו מתחבר המחשב באמצעות WiFi. מומלץ ביותר לצורך בגלישה מהירה במיוחד, או אם במהלך הנסיעה קיים הצורך במספר עובדים הגולשים במקביל.

מחוברים בכל העולם – RENT A PHONE
סים בברזיל, סים בדרום אפריקה, כמו גם סים מקומי לכל אחד מ-140 היעדים הקיימים ב- RENT A PHONE הם רק חלק קטן ממגוון המוצרים והשירותים שלנו, העומדים לרשות העסק שלכם בכל עת.
סים לחו”ל לנסיעת עסקים, ראוטר נייד לנסיעת עסקים, כמו כל אחד מהמוצרים והשירותים אותם אנו מציעים, מלווים בניסיון עשיר וצוות אדיב ומקצועי, אשר ימצא עבורכם פתרונות תקשורת מתקדמים בהתאמה אישית לכל צורך. מוזמנים ליצור איתנו קשר למידע נוסף.

כתיבת תגובה