You are currently viewing תקשורת סלולרית בחו”ל לעסקים: איך לנהל כרטיסי סים ביעילות?

תקשורת סלולרית בחו”ל לעסקים: איך לנהל כרטיסי סים ביעילות?

תקשורת סלולרית בחו”ל – כרטיס סים כבר מזמן אינו רק צורך יומיומי של כולנו, אלא חלק בלתי נפרד מכל נסיעת עסקים לחו”ל – עם הבטחה חשובה שאין כמותה לזמינות מלאה ותקשורת חיונית רציפה, כמו גם תחושת ביטחון אישית לעובד, לעסק, לחברה או הארגון. 

בעלי עסקים, עצמאיים, אנשי מכירות, עובד יחיד או צוות שלם הטסים לחו”ל לפגישה, משתתפים בפעילויות הגלובליות של הארגון, ירידי מכירות, כנסים, תערוכות ועוד- חייבים להיות זמינים תמיד. עם מגוון פתרונות תקשורת סלולרית לעסקים אותם מציעה RENT A PHONE הכל אפשרי כמובן!  

תקשורת סלולרית בחו"ל

סים פיזי או eSIM לתפעול נוח, ניהול יעיל ואפילו העלויות הנמוכות יפתיעו אתכם לטובה:
 

נוסעים לעבוד בחו”ל? פתרונות תקשורת סלולרית בחו”ל לעסקים

נסיעה קצרצרה לפגישה בודדת? עבודה באירופה/ארה”ב לתקופה ארוכה? קבוצה גדולה של עובדים או עובד אחד בלבד? לכל נסיעה מטרה עסקית הייחודית לה, בנוסף לצרכים המשתנים בהתאם לאופי הנסיעה. המשותף לכל נסיעות העסקים, לכל סוג ולכל מטרה, הוא הצורך בתקשורת. עם הקולגות מהמשרד בארץ, הלקוחות או השותפים העסקיים עימם אנו נפגשים בחו”ל וכמובן עם משפחה וחברים ברגעים של געגוע.
גם האינטרנט שהינו חלק בלתי נפרד ממגוון פתרונות תקשורת סלולרית לעסקים הקיימים בשוק, יעיל ביותר במהלך נסיעת עסקים: לאפליקציות הניווט השונות, שיחות וידיאו, התנהלות במייל ועוד. אינטרנט יציב בכל רגע ולכל תרחיש, יקל על ההתמצאות ביעד לא מוכר, יאפשר גמישות בכל מקרה של שינוי בלוחות הזמנים ואף יפחית חששות ולחצים טבעיים, אותם לעיתים יחוש גם העובד המנוסה ביותר. 

כרטיס סים לעסקים בכל הגדלים, לחברות וארגונים

לרוב, כשמדובר בעצמאי בנסיעת עסקים או בעובד בודד הנוסע בשם החברה, התכנון פשוט: ההערכה של מספר דקות השיחה הנדרשות ונפח הגלישה קלה יותר לחישוב- ואף ניתן לעדכן את החבילה במידת הצורך. לעומת זאת, אם מדובר בעסקים גדולים וארגונים להם כמות גדולה של עובדים ונסיעות מרובות, כמו גם אנשי מכירות הזקוקים לטלפון הנייד לתקשורת עם לקוחות- לניהול יעיל חשיבות גבוהה ביותר. 

גלישה סלולרית / גלישה בעת נדידה- בזמן השהיה בחו”ל, כמו גם שיחות בינלאומיות עלולות להיות עסק יקר: הסמארטפונים השונים ואף העובדים המשתמשים בהם עלולים לצרוך לא מעט דאטה, נתונים. לכן, מעקב ובקרה נכונה, התאמה מלאה לכל צורך ושירות שינהל היטב עם יד על הדופק את כל הקשור בתקשורת סלולרית לעסקים, בהחלט יצמצם עלויות באופן משמעותי.
 
בנוסף, במקרה של תקלה בכרטיס סים, לרוב הוא פשוט יפסיק לעבוד. עד הרגע בו העובד הנמצא בחו”ל ישים לב לכך בעצמו, הוא לא יהיה זמין. במקרים אלה, לצד הבחירה בכרטיס סים אמין, חשוב גם שירות לקוחות יעיל ומקצועי הנלווה לכרטיס, אשר יטפל בכל תקלה בהקדם האפשרי. 
 

כרטיס סים ל”נחיתה רכה” במיוחד – תקשורת סלולרית בחו”ל

תקשורת סלולרית לעסקים במהלך נסיעה לחו”ל מתחילה בכרטיס קטן עם יתרונות גדולים- כרטיס סים. כשכרטיס הסים או במקרים מסוימים eSIM פעיל כבר נמצא בסמארטפון של העובד, מוכן לשימוש עם חבילת תקשורת מותאמת באופן אישי- ראש שקט מובטח מרגע הנחיתה ביעד ועד לחזרה בשלום לישראל ולשגרה. 

מרגע הנחיתה, אין כל הבדל בשימוש בטלפון הנייד בארץ או בחו”ל! כל אחד וללא קושי או מאמץ יכול להתחבר לאינטרנט, להזמין מונית, לתאם עם הנהג ואף לנווט באופן עצמאי אל כל יעד! גם שיחות טלפון, הודעות, או כל שימוש בטלפון לצרכים עסקיים, זמינים כמובן בכל עת. חשוב לזכור שחיסכון בזמן יקר לעובד במהלך הנסיעה, הוא גם חיסכון בזמן ועלויות עבור המעסיק המשלם עבורה. 

  – 

 

RENT A PHONE – ניהול כרטיסי סים ופתרונות תקשורת מתקדמים

ניהול כרטיסי סים וכל הקשור בתקשורת ברחבי בעולם הפכו לצורך חיוני עבור עסקים וארגונים בישראל.

ל- RENT A PHONE התמחות ייחודית בפתרונות תקשורת סלולרית לעסקים בחו”ל, כמו גם מבחר עשיר של סימים, eSIM ופתרונות תקשורת נוספים.

נשמח לסייע גם לכם, לעסק ולארגון שלכם בכל עת! עם הכלים והידע שברשותנו, לצד שירות אדיב ומקצועי ויחס אישי- לכל צורך שלכם ברחבי העולם נספק מענה יעיל, המותאם לבקשות והדרישות שלכם. עם ניהול כרטיסי סים ו eSIM לעסקים והתמיכה המתקדמת של RENT A PHONE אנו תמיד שואפים לחסוך עבורכם בזמן יקר כמו גם בעלויות התקשורת. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לספר לכם עוד! 

כתיבת תגובה